سید محمد موسوی
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

ارسال پیام

 
۱۳۹۷/۱۱/۲۳

کارگروه توسعه مدیریت اداره کل راه آهن خراسان رضوی تشکیل شد

 جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل راه آهن استان ساعت 9 صبح مورخ 1397/11/10 با شرکت اعضای کارگروه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان (جناب آقای کتابی) برگزار گردید. در این جلسه مباحث ذیل وفق دستور جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت :
دستور کار جلسه : 
  1. بررسی نظام انگیزشی کارکنان .
  2. بررسی اقدامات انجام شده و نقاط ضعف در شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1396 .
  3. مدیریت اسناد و مدارک و امحای آنها .
  4. بررسی مدل های سازمان های متعالی و انتخاب مدل برای دستگاه .
        اهم موضوعات مطروحه در جلسه : 
  1. با توجه به تشکیل کارگروه رفاهی در دستگاه ،گزارش مختصری در باره نظام انگیزشی به کارکنان و پکیج های متعددی در این زمینه از جمله برگزاری امور فرهنگی ، مسابقات و تمرین های ورزشی ، اقامتگاه های تفریحی ، پرداخت های رفاهی و غیره به منظور ارتقای سطح انگیزش مطرح شد .
  2. گزارش خلاصه ای از اقدامات انجام شده در ارتباط با شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1396 و همچنین اقدامات در دست انجام ارزیابی سال جاری به جلسه ارایه شد .
  3. در زمینه اسناد و مدارک بایگانی اداره کل و با توجه به تعداد زیاد این اسناد در دو ساختمان و سوله نسبتا" بزرگ و تصمیم برای امحای بخش قابل توجهی از آن و حضور نماینده ستاد ملی دستگاه ، بحث و بررسی مفصلی مطرح و مقرر شد با عنایت به قوانین ، بخشنامه ها و مجوزهای قانونی و پس از بررسی های دقیق تر اقدام مقتضی بعمل آید .
  4. با توجه به ضیق وقت ، دستور کار آخر ( مدل تعالی سازمانی برای دستگاه ) به جلسه بعدی موکول شد .
در پایان نماینده سازمان نکات مهمی را در خصوص ارزیابی عملکرد شاخص ها عمومی و نیز اختصاصی سال 1397 ، فرآیند کار و شیوه نامه اجرایی ، میز خدمت ، مدیریت سبز و سامانه های سادا و سافا و همچنین ابلاغ بخشنامه نظامنامه مدیریت توسعه فرهنگ سازمانی و غیره به جلسه ارایه کرد .
 
مصوبات جلسه :
مقررشد برای برطرف کردن نقاط ضعف در محورها و شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد در سال 1398 و نیز ارتقای نقاط قابل بهبود ، جلسه دیگری حداکثر تا آخر ماه جاری با حضور نماینده سازمان برگزار گردد .
 
      جلسه ساعت 11ذکر صلوات به پایان رسید .


منبع : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی می باشد..

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
نظرسنجی