سید محمد موسوی
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

ارسال پیام

 
۱۳۹۷/۱۱/۰۱

آغاز ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

پس از برگزاری پنجمین آزمون استخدامی درتاریخ پانزدهم تیر ماه سال جاری ، ششمین آزمون فراگیر نیز درتاریخ17 اسفندماه 1397 برگزار می‌شود و ثبت نام داوطلبین شرکت در آن از روز یکشنبه 30دی­ماه آغاز شده است.
در اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد دردستگاههای اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین آزمون برای جذب حدود  5000 نفر در 20 دستگاه اجرایی کشور از روز یکشنبه مورخ 30 دی‌ماه 1397 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 9 بهمن‌ماه 1397 خاتمه می یابد.
این دستگاهها عبارتند از:سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان
 تاکنون برگزاری آزمونهای مشابه برعهده سازمان سنجش آموزش کشور بوده ولی اجرای این آزمون را مرکز آزمون جهاد دانشگاهی عهده دار است . ثبت نام متقاضیان از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آدرس به نشانی www.hrtc.irانجام می­گیرد و کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارأ از طریق همان سایت انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.
اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، در دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ 30 دی‌ماه 1397 (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت مذکور قرار داده شده ، ثبت گردیده است.
سهمیه دستگاههای استان خراسان رضوی ازحدود 5000نفری که قرار است از طریق این آزمون جذب شوند بالغ بر 148نفر (معادل 3درصد کل سهمیه) به شرح جدول ذیل می باشد . ازاین تعداد ، سهمیه آزاد111نفر ، سهمیه ایثارگران(25% و5%) 36 نفر و سهمیه معلولان هم یک نفر می باشد.

 
سهم دستگاههای اجرایی  استان خراسان رضوی از  تعداد جذب شدگان ششمین آزمون متمرکز استخدامی -زمستان97  
عنوان دستگاه  سهمیه آزاد سهمیه ایثارگر(25%) سهمیه ایثارگر(5%) سهمیه معلولین(3%) جمع کل
بانک ملی 12 5     17
اداره کل امور اراضی 4 1     5
اداره کل  امور مالیاتی 17 4     21
اداره کل تعزیرات حکومتی 6 2 1   9
اداره کل سازمان ثبت اسناد و املاک 7 1     8
اداره کل جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور 37 11     48
اداره کل سازمان حفاظت محیط زیست 12 4   1 17
سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)   1     1
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور (مادر تخصصی) 7 1 1   9
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی 5 2 1   8
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی 2       2
اداره کل ورزش و جوانان 2 1     3
جمع کل 111 33 3 1 148

اطلاعات بیشتر در فایل پیوست می باشد.
دریافت فایل پیوست
 


منبع : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
تعداد بازدیدها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی می باشد..

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
نظرسنجی