سید محمد موسوی
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

ارسال پیام

 
۱۳۹۷/۱۰/۲۶

برگزاری دوره آموزشی میزخدمت و الزامات اجرایی آن با حضور شهرداران خراسان رضوی

با هدف توجه به حقوق شهروندی در نظام اداری، دوره آموزشی یک روزه میزخدمت در مورخ 25/10/1397 با حضور شهرداران استان در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی این سازمان با اعلام این خبر گفت: پیرو بخشنامه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر الزامات و شرایط راه ­اندازی میزخدمت الکترونیکی در دستگاه­های اجرایی و وظیفه مصرح این سازمان در ارتباط با ارزیابی میز خدمت الکترونیکی شهرداریهای استان، دوره آموزشی میز خدمت الکترونیکی ویژه شهرداریهای استان صبح امروز در محل سالن احتماعات این سازمان برگزار شد.
کوکب موسوی در این جلسه با اشاره به بخشنامه های ابلاغی در خصوص الزام دستگاههای اجرایی و شهرداریها در استقرار میزخدمت و نحوه استقرارآن اظهارداشت: با عنایت به بخشنامه سازمان ادری و استخدامی کشور، مهلت قانونی دستگاهها درخصوص ایجاد بسترهای لازم جهت استقرار میزخدمت الکترونیکی در پایان آذرماه سال جاری به پایان رسیده و بعد از تاریخ یاد شده، دستگاه های اجرایی (به استثناء آن دسته از خدماتی که مشخص گردیده)  می بایست خدمات خود را در قالب میزخدمت الکترونیکی ارائه نمایند. معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با عنایت به حضور نماینده دفتر شهری استانداری درجلسه، پیشنهاد می گردد جلسه مشترکی بین نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دفتر امور شهری و دفتر فناوری اطلاعات استانداری برگزارگردد تا اقدامات لازم بمنظور تسریع در فرآیند استقرار میزخدمت الکترونیکی شهرداریها و رفع مشکلات موجود بعمل آید.
کارشناس معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مسئول طرح میزخدمت دستگاههای اجرایی خراسان رضوی نیز در این جلسه مطالبی را در خصوص تاریخچه میز خدمت، الزامات و مستندات قانونی، پیاده سازی میزخدمت الکترونیکی و چک لیست های مربوطه ارائه کرد.
محمد مهدی مولوی، هدف از استقرار میزخدمت حضوری و الکترونیکی در دستگاه های اجرایی و شهرداری ها را ارائه خدمات سریع، به موقع و آسان به ارباب رجوع، کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع به دستگاه­های اجرایی، ارتقاء رضایت­مندی ارباب رجوع از عملکرد دستگاه­های اجرایی و افزایش شفافیت و ارتقاء سلامت اداری در دستگاه های اجرایی اعلام کرد. در ادامه نیز به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان در این دوره آموزشی یک روزه پاسخ لازم ارائه گردید.
شایان ذکراست کلیه مستندات قانونی و موضوعات و مطالب مطرح شده در این نشست را می توانید از طریق لینک زیر دانلود فرمایید.
دریافت کلیه مستندات قانونی و موضوعات و مطالب مطرح شده در این نشست 


منبع : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
تعداد بازدیدها : ۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی می باشد..

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
نظرسنجی