سید محمد موسوی
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

ارسال پیام

 
۱۳۹۷/۰۸/۰۹

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل راه آهن استان تشکیل شد

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل راه آهن استان ساعت 10 مورخ 1397/8/5 با شرکت اعضای کارگروه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان (جناب آقای کتابی ) برگزار گردید. در این جلسه مباحث ذیل وفق دستور جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت :
دستور کار جلسه : 
  1. بررسی نحوه برگزاری دوره های آموزشی عمومی و مدیریتی .
  2. بررسی برنامه جامع اصلاح نظام اداری ( دوره دوم ) .
  3. بررسی وضعیت استقرار میز خدمت الکترونیکی .
اهم موضوعات مطروحه در جلسه :
بحث و بررسی در خصوص دلایل عدم کسب امتیاز لازم در ارزیابی عملکرد سال 1396 ( شاخص های عمومی و اختصاصی ) و مقایسه چرایی احراز رتبه برتر در سال 1395 وعدم احراز آن در سال 1396 وارایه توضیحات لازم و رفع ابهامات توسط نماینده سازمان ، همچنین ابهامات در باره محور اصلاح ساختار ( موضوعات جذب نیروی انسانی ، کاهش پست های مدیریتی ، سامانه ملی ساختار و غیره ) و بیان اینکه به دلیل عدم تفویض اختیار از سوی ستاد مرکزی امکان اجرای این امور  برای واحد استانی ممکن نمی باشد و توضیحات نماینده سازمان در خصوص انعکاس این مشکلات به ستاد مرکزی و منبعد به سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص تصمیم گیری .
اهم مصوبات جلسه :
  1. در ارتباط با اثر بخشی دوره های آموزشی مصوب بویژه سطح 4  که امکان اجرای آن برای دستگاههای اجرایی به دلایل عدم زیر ساخت و بستر سازی مناسب فراهم نیست سووالاتی مطرح شد که مقرر شد موضوع به مدیریت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منعکس تا پاسخ لازم توسط مسوول محترم آموزش ( جناب آقای سعید موفقی ) ارایه شود .
  2. با توجه به ضعف ها و کاستی هایی که در زمینه استقرار میز خدمت فیزیکی و ایضا" الکترونیکی در بازدیدهای همکاران محترم سازمان و نماینده سازمان مشاهده گردید و در جلسه کارگروه مطرح شد مقرر شد تلاش و همت مضاعفی برای پیاده سازی نحوه صحیح و شایسته میز خدمت بویژه الکترونیکی بر اساس بخشنامه و دستورالعمل ابلاغی صورت گیرد.
  3. همچنین دو برنامه اضافه شده به برنامه های جامع اصلاح نظام اداری در دوره دوم ( برنامه مدیریت بهره وری نظام اداری و اجرایی کشور و برنامه ارتقای پاسخگویی ، شفافیت و مقابله با فساد در نظام اداری ) توسط نماینده سازمان به جلسه ارایه و بیان شد که برش استانی برنامه پس از ارسال از سازمان اداری و استخدامی کشور ، به دستگاههای اجرایی استان ابلاغ خواهد شد .
    
        جلسه ساعت 12 با ذکر صلوات به پایان رسید.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
تعداد بازدیدها : ۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی می باشد..

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
نظرسنجی