سید محمد موسوی
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

ارسال پیام

 
۱۳۹۷/۰۷/۲۸

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرودگاه های استان تشکیل شد

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرودگاه های  استان ساعت 9 مورخ 1397/7/25 با شرکت اعضای کارگروه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان (جناب آقای کتابی ) و ارزیابان محترم دو شاخص "مدیریت سبز" و "استفاده از فناوری های نوین" برگزار گردید. در این جلسه مباحث ذیل وفق دستور جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت :
            دستور کار جلسه : 
  1. نحوه واگذاری واحدهای عملیاتی و خدمات دستگاه های اجرایی به بخش غیر دولتی.
  2. چگونگی استفاده از فن آوریهای نوین در ارایه خدمات .
  3. مدیریت سبز
  4. بررسی استقرار میز خدمت در دستگاه .
        اهم موضوعات مطروحه در جلسه :
بحث و بررسی چالش های ارزیابی عملکرد سال 1396و بررسی دلایل کسب امتیازات ضعیف دستگاه در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی و نیز امتیاز کل وارایه رهنمودهای لازم و رفع ابهامات توسط نماینده سازمان .
اهم مصوبات جلسه :
  1. مقرر شد با توجه به ارایه رهنمودهای لازم توسط ارزیاب محترم شاخص مدیریت سبز در خصوص ارایه مستندات دقیق و کامل خواسته شده در چک لیست ، جلسه ای باحضور مسوولان دستگاه و همچنین ارزیاب شاخص با دعوت قبلی انجام شود تا ابهامات موجود برطرف گردد.
  2. با توجه به عدم تعامل لازم و موثر رابط محترم دستگاه و مسوولان مربوط بویژه پس از ابلاغ بخشنامه و دستورالعمل ارزیابی عملکرد ، مقرر شد رابط ، کارشناسان و در صورت ضرورت مدیران محترم دستگاه علاوه بر حضور موثر در کارگاه های آموزشی تا قبل از آغاز فرآیند اجرایی ارزیابی عملکرد  با حضور و مشارکتی فعال در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با کارشناسان و ارزیابان شاخص های عمومی و اختصاصی تعامل سازنده داشته باشند .
  3. در خصوص فناوری های نوین مدیریتی توضیحات لازم در خصوص بکارگیری نرم افزارهای موبایلی و کدهای دستوری توسط کارشناس و ارزیاب محترم شاخص ارایه شد .
      
        جلسه ساعت 12 با ذکر صلوات به پایان رسید.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
تعداد بازدیدها : ۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی می باشد..

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
نظرسنجی